Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Targi ogrodniczo-rolne

 

Zapraszamy do udziału w XVIII Targach Ogrodniczo-Rolnych, które odbędą się w Skierniewicach, w dniach 19-20 września 2015 r.

Targi już na stałe wpisały się w program Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, które uzyskało tytuł "Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego 2011 Roku". Jest to impreza cykliczna, o bardzo długiej i bogatej historii, którą odwiedza ponad 250 tys. zwiedzających.

Co roku na targach gościmy coraz więcej wystawców z całej Polski, a także Europy, którzy prezentują oraz sprzedają swoje produkty, usługi w hali wystawowej i/lub na terenie przyległym. Swoje stoiska posiadają również instytucje związane z sadownictwem, ogrodnictwem, rolnictwem czy szkółkarstwem. Wielu wystawców przyjeżdżając pierwszy raz, kontynuuje to przez kolejne lata, dając świadectwo, że warto do nas przyjechać. Natomiast zwiedzający mogą uzyskaś szereg fachowych porad, konsultacji udzielanych przez profesjonalistów oraz nawiązać kontakty z producentami.

Obchody uświetnione są interesującymi prelekcjami, wystawami, a także występami wielu zaproszonych gości. Interesującym punktem programu SŚKOiW jest również degustacja produktów regionalnych.

Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli Państwa gościć w Skierniewicach.

Kontakt:

tel.: 46 832 41 44; fax: 46 833 28 95; tel. kom.: +48 512 472 190

e-mail: tor@osir.nawa-skierniewice.pl

Załączniki:

Karta zgłoszeniowa na XVIII Targi Ogrodniczo-Rolne

Regulamin XVIII Targów Ogrodniczo-Rolnych

Regulamin Konkursu "Największy Owoc i Warzywo"

Plan stoisk w Hali OSiR NAWA Nr 2

Plan stoisk na zewnątrz hali przy ul. Pomologicznej