Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Siłownia

Nasza siłownia to idealne miejsce dla osób w każdym wieku, które pragną wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję czy też pozbyć się zbędnych kilogramów. Została wyposażona w profesjonalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze sprzęt, a podział na dwie strefy: cardio (tzw. siłownia dolna) i siły (tzw. siłownia górna) daje poczucie większego komfortu.

Siłownia dolna to miejsce, w którym znajdują się urządzenia cardio, m.in. 2 bieżnie, eliptyki, rowery, steper, ergometr wioślarski, zestaw maszyn do ćwiczeń wzmacniających. Siłownia górna jest pomieszczeniem klimatyzowanym. Została wyposażona w maszyny siłowe m.in. maszynę Smitha, 2 ławki skośne, zestaw hantli o wadze od 1 do 45 kg, zestaw obciążeń o wadze od 1,25 kg do 20 kg, taśmy TRX, gumy.

Na siłowni cały czas obecny jest instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem, a także wprowadzi nowe osoby i ukierunkuje je treningowo.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:  6:10 - 21:45 (kasa czynna do godz. 20:50)

sobota - niedziela: 6:10 - 21:45 (kasa czynna do godz. 20:50)


Serdecznie zapraszamy !!!