Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Gabinet

Godziny otwarcia:

Czwartek, piątek:  14:00 - 21:45

 

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w Gabinecie można skorzystać nie tylko z masażu, ale również z szeregu zabiegów wspomagających odchudzanie, modelowanie ciała czy poprawy kondycji. Dzięki urządzeniu Model System Premium wykonujemy zabiegi tj.: elektrostymulacja mięśni,  drenaż limfatyczny oraz elektrosauna.


•    Elektrostymulacja mięśni – stosowana jest u osób z niewielką nadwagą, niemających czasu na czynną gimnastykę. Podczas 30 minutowego zabiegu mięśnie pracują tak jak podczas 2 godzinnego treningu na siłowni, jednak nie ulegają rozrostowi. Elektrostymulacja ujędrnia i uelastycznia skórę, redukuje tkankę tłuszczową i rozstępy, poprawia krążenie krwionośne i limfatyczne, pomaga w odtoksycznieniu organizmu. Wykonywana jest na brzuchu i udach oraz pośladkach.

•    Drenaż limfatyczny – ma na celu usprawnienie krążenia limfy, działa oczyszczająco. Stosowany jest u osób z obrzękami, a także podczas kuracji odchudzających i redukcji cellulitu.

•    Elektrosauna – zabieg polega na pobudzeniu i przyśpieszeniu aktywności metabolizmu komórek, co znacznie przyśpiesza odchudzanie.


Nasz Gabinet został również wyposażony w Platformę Wibracyjną, która jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym brak czasu na codzienny i odchudzający fitness. Generowane przez platformę wibracje pionowe wywołują kilkadziesiąt skurczów mięśni w przeciągu minuty, dzięki czemu pobudzają do pracy niemal 100 % włókien mięśniowych, ponadto oddziaływają stymulująco m.in. na kości, stawy czy skórę.


Już w latach 40-tych XX wieku, Whedon zaobserwowana pozytywny wpływ zastosowania drgających łóżek na pacjentów z opatrunkiem gipsowym. Natomiast pierwsze urządzenie do przenoszenia fal wibracyjnych, podczas wykonywania ćwiczeń izometrycznych opracowali Rosjanie. Dzięki treningowi przy jego zastosowaniu, rosyjscy kosmonauci mogli przebywać w przestrzeni kosmicznej aż 420 dni, podczas gdy Amerykanie jedynie 120 dni.
Trening wibracyjny polega na właściwym doborze odpowiedniej częstotliwości drgań i ich amplitudy, czasu trwania jednej sesji (od 15 do 30 min.), liczby treningów w tygodniu (2-3 razy) oraz stopnia trudności ćwiczeń na platformie.


Wibrotrenig zapewnia:


•    spalanie tkanki tłuszczowej (świetne rezultaty daje w połączeniu z treningiem kardio,  np. Slim Belly) szczególnie na brzuchu, pośladkach, ramionach i udach.


•    terapię antycellulitową.


•    głęboki masaż.


•    wzmocnienie ścięgien i więzadeł.


•    uśmierzenie bólu przy chronicznych bólach kręgosłupa.


•    stymulację remineralizacji kości – zapobiega OSTEOPOROZIE.


•    regenerację organizmu.